Podróż indywidualna

Marzysz o wyprawie życia, ale nie wiesz, jak ją zaplanować? Kusi Cię wyprawa w nieznane, tylko nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Lubisz niepewność tego, co czeka za kolejnym zakrętem, chociaż wciąż chodzisz utartymi ścieżkami? Czujesz, że masz w sobie duszę podróżnika, jednak rutyna codzienności nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł?
Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Propozycja podróży indywidualnej jest skierowana do osób ciekawych świata, pragnących zobaczyć coś więcej niż oferują tradycyjne biura podróży. Wycieczka odbywa się w grupie maksymalnie do trzech osób – 1-2 osoby (Klienci) oraz indywidualny przewodnik/opiekun, który czuwa nad wszelkimi sprawami organizacyjnymi w kraju, jak i na miejscu w Iranie.
Ze względu na swój charakter, każda wycieczka jest niepowtarzalna – z każdą osobą indywidualnie opracowujemy plan podróży. Podaje nam ona swój budżet, termin oraz miejsca, które chce zobaczyć. Następnie omawiamy szczegóły (czas trwania, dokładną trasę wyprawy, punkty docelowe, sposób
podróżowania) i ustalamy ostateczną wersję programu wycieczki.
Podczas wycieczki gwarantujemy poznanie Irańczyków z ich mniej znanej strony – ludzi gościnnych, serdecznych, bardzo otwartych i ciekawych kultury europejskiej. Dotrzemy do miejsc, w których toczy się prawdziwe życie, niekoniecznie zgodne z polityką moralności.

Indywidualnie wybierzemy, też standard wycieczki. Możemy jeździć klimatyzowanym samochodem jak i również autostopem.

Iran autostopem? Czemu nie!
Iran autostopem? Czemu nie!

Podróż indywidualna daje możliwość poznania kraju z innej strony. Irańczycy zagadują turystów, zapraszają ich na kolację lub do domu. Robią to z czystej ciekawości jaką darzą przybyszów. Jednak żaden miejscowy nie podejdzie do grupy wysiadającej z autokaru. Kontakt z ludźmi czyni podróż indywidualną wyjątkowym przeżyciem.

Gitara i śpiew przy grillu
Gitara i śpiew przy grillu

Oferta jest przeznaczona również do osób, które chcą odpocząć od tłumów turystów i zgiełku. W Iranie, przemysł turystyczny dopiero raczkuje. Infrastruktura istnieje, ale nie jest zapełniona tłumami obcokrajowców.

Śniadanie w hotelowym dziedzińcu.
Śniadanie w hotelowym dziedzińcu.
Udostępnij na: